Qoltec QOLTEC ZASILACZ PCI-E 1800W | 80 PLUS PLATINUM | GAMING MINER
Symbol: 50349
Dostępność: Duża dostępność 293 szt.
Cena: 335.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 50349
Dostępność: Duża dostępność 293 szt.
Cena: 335.00
| Specyfikacja | |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Kolor produktu | Szary |
| Łączna moc | 1800 W |
| Prąd wejściowy | 9 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 180 - 240 V |
| Typ PFC (Power Factor Correction) - korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 109 mm |
| Głębokość produktu | 63 mm |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Złącza | 10szt 36cm - 1 x PCI-E 6 pin |
| Dołączone śruby | Tak |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 110mm |
| Wysokość | 160mm |
ntec sp. z o.o.
Chorzowska 44B
44-100 Gliwice
Poland
502438598
wk@ntec.pl