Acer Acer AC Adapter 65W adapter zasilający/ inwentor Wewnętrzna Czarny
Symbol: 2108997
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 278.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2108997
Dostępność: Mało 13 szt.
Cena: 278.00
| Specyfikacja | |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie | 100-240 V |
| Kompatybilność | Aspire Switch 11 (SW5-171 / SW5-171P) & Aspire Switch 12 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85044095 |
| Szerokość | 138mm |
| Długość | 388mm |
| Wysokość | 228mm |
Acer Inc.
8F, No. 88, Section 1, Xin Tai 5th Road, Xizhi
221 Taiwan, New Taipei City
Taiwan
press@acer.com