ADATA XPG KYBER 850W moduł zasilaczy 24-pin ATX Czarny
Symbol: 75261263
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 424.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 75261263
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 424.00
| Specyfikacja | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Prędkość wentylatora | 2400 - 2400 RPM |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Łączna moc | 850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 47 - 63 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Współczynnik mocy | 0,99 |
| Waga produktu | 2,03 kg |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Technologia łożysk | FDB |
| Wersja ATX | 3.0 |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Przeznaczenie | PC |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 2 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 450 |
| Motherboard power connector | 24-pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Gniazdo zasilania ATX (24-pin) | Tak |
| Złącze zasilacza EPS (8-pin) | Tak |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
| Długość kabla płyty głównej | 65 cm |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) długość kabla | 600 mm |
| Złącza zasilania PCI Express (12+4 pin) | 1 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS02: Substancje łatwopalne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 287mm |
| Długość | 133mm |
| Wysokość | 212mm |
• Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami.
• Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi - utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Nie otwierać obudowy - ryzyko porażenia prądem.
ADATA Technology B.V.
Transpolispark, Siriusdreef 17-27
2132 Hoofddorp
Netherlands
adata_europe@adata.com