Philips Philips 275S9JML/00 monitor komputerowy 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LCD Czarny
Symbol: 1780136
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1163.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1780136
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 1163.00
| Specyfikacja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Biznes |
| Przednia osłona | Czarny |
| Kolor nóżek | Czarny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 19,6 W |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 26 kWh |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,3 W |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | F |
| Zużycie energii w trybie energooszczędnym | 15 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga (bez podstawy) | 3,84 kg |
| Szerokość (bez podstawy) | 613 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,6 kg |
| Głębokość (bez podstawy) | 56 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 367 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 613 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 205 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 525 mm |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 12192 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3658 m |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Synchronizacja komponentowego wideo | Oddzielna synchronizacja |
| Obsługa VESA Adaptive Sync | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Głębokość opakowania | 161 mm |
| Szerokość opakowania | 780 mm |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dołączone oprogramowanie | SmartControl |
| Typ matrycy | VA |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Pokrycie sRGB (typowe) | 119% |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Gęstość pikseli | 108,79 ppi |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 114 kHz |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Typ podświetlacza | W-LED |
| Rozmiar plamki | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,5 cm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 59,7 cm |
| Ekran sRGB | Tak |
| Ekran matowy | Tak |
| Zasięg skanowania (długość) | 48 - 75 Hz |
| Twardość powierzchni | 3H |
| DDC/CI | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 33,6 cm |
| Pokrycie NTSC (typowe) | 97% |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 300 cd/m² |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Typ HD | Quad HD |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 4 ms |
| Rozdzielczość | 2560 x 1440 px |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Języki menu ekranowego | Japońska |
| Języki menu ekranowego | koreańska |
| Języki menu ekranowego | Węgierski |
| Języki menu ekranowego | Chińska uproszczona |
| Języki menu ekranowego | Włoski |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna |
| Języki menu ekranowego | Rosyjski |
| Języki menu ekranowego | Szwedzki |
| Języki menu ekranowego | Francuska |
| Języki menu ekranowego | Polski |
| Języki menu ekranowego | Grecki |
| Języki menu ekranowego | Niemiecki |
| Języki menu ekranowego | Czeski |
| Języki menu ekranowego | Holenderski |
| Języki menu ekranowego | Ukraińska |
| Języki menu ekranowego | Hiszpański |
| Języki menu ekranowego | Angielski |
| Języki menu ekranowego | Portugalski |
| Języki menu ekranowego | Turecka |
| Języki menu ekranowego | Fiński |
| Obracany | -180 - 180° |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Regulacja wysokości | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kąt obrotu wokół osi | -90 - 90° |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | -5 - 25° |
| Diody LED | Operacje |
| Diody LED | Stand-by |
| Regulowana wysokość (max) | 13 cm |
| Kensington Lock | Tak |
| Rodzaj portuUSB upstream | USB Typu B |
| Wyjście audio | Tak |
| Typ portu ładowania | USB Typu-A |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja HDCP | 1.4 |
| HDCP | Tak |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 70000 h |
| Tryb niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Certyfikaty | CB; CE Mark; CU-EAC; EAEU RoHS; FCC Class B; ICES-003; TUV Ergo; TUV/GS |
| Rodzaj wykończenia zewnętrznego | Teksturowany |
| Tryb łatwego czytania | Tak |
| Funkcje dotyczące obrazu | SmartImage |
| Tworzywo sztuczne pochodzące z recyklingu poużytkowego | 85% |
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 100% |
| Nie zawiera | PVC/BFR |
| Nie zawiera | Rtęci |
| Szerokość | 525mm |
| Długość | 205mm |
| Wysokość | 613mm |