PNY Technologies Dysk SSD PNY CS1030 M.2 NVMe 1TB
Symbol: M280CS1030-1TB-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 620.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: M280CS1030-1TB-RB
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 620.00
| Specyfikacja | |
| Typ pamięci | 3D NAND |
| Łącze PCI Express | x4 |
| Wsparcie TRIM | Tak |
| Obsługa S.M.A.R.T. | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 1 TB |
| Przeznaczenie | PC/Laptop |
| NVMe | Tak |
| NVMe wersja | 1.3 |
| Interfejs | PCI Express 3.0 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 2000000 h |
| Waga produktu | 6,6 g |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 85 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 70 °C |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Szerokość | 134mm |
| Długość | 101mm |
| Wysokość | 19mm |