PNY Karta graficzna GeForce RTX5070Ti OC 3F ARGB 16GB 256-bit 896G/s
Symbol: VCG5070T16TFXXPB1-O
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4682.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG5070T16TFXXPB1-O
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 4682.00
Uzyskaj przełomową wydajność dzięki GeForce RTX 5070 Ti, napędzanej technologią NVIDIA Blackwell. Graj w najwyższych liczbach klatek na sekundę dzięki DLSS 4, rozwijaj swoją kreatywność z NVIDIA Studio i odkrywaj nowe możliwości dzięki mocy sztucznej inteligencji.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX 5070 Ti |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2.3 GHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2.45 GHz |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary |
382 x 194 x 72 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
PNY
Poland