ASRock Karta graficzna Radeon RX 9070 XT Steel Legend 16GB
Symbol: RX9070XT SL 16G
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 3300.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: RX9070XT SL 16G
Dostępność: Mało 17 szt.
Cena: 3300.00
| Informacje o produkcie | |
| Model |
Radeon RX 9070 XT |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | AMD |
| Chipset | Radeon RX 9070 XT |
| Rodzaj pamięci | DDR6 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2400 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2970 MHz |
| Taktowanie pamięci | 20 Gbps |
| Porty wideo | 3 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Obsługiwane standardy | DirectX 12 Ultimate OpenGL 4.6 |
| Wymiary |
58 x 131 x 298 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
ASRock Incorporation
2F., No.37, Sec. 2, Jhongyang S. Rd.
112 Taipei City
Taiwan
info@asrock.com.tw