PNY Karta graficzna GeForce RTX5070 Ti+ OC 16GB VCG5071T16TFXPB1-O
Symbol: VCG5071T16TFXPB1-O
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 4916.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: VCG5071T16TFXPB1-O
Dostępność: Średnia dostępność 22 szt.
Cena: 4916.00
ZMIENIACZ GRY
Uzyskaj przełomową wydajność dzięki karcie GeForce RTX 5070 Ti, zasilanej przez NVIDIA Blackwell. Graj z wysoką liczbą klatek na sekundę dzięki DLSS 4, doładuj swoją kreatywność dzięki NVIDIA Studio i zyskaj nowe doświadczenia dzięki mocy AI.
| Informacje o produkcie | |
| Model |
GeForce RTX5070 Ti+ OC |
| Złącze karty graf. | PCI-E 16x ver. 5.0 |
| Producent chipsetu | NVIDIA |
| Chipset | GeForce RTX 5070 Ti |
| Rodzaj pamięci | DDR7 |
| Szyna pamięci | 256-bitowa |
| Wielkość pamięci VRAM | 16 GB |
| Taktowanie rdzenia | 2295 Hz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2572 Hz |
| Taktowanie pamięci | 28 Gbps |
| Rdzenie CUDA | 8960 |
| Porty wideo | 1 x HDMI 3 x DisplayPort |
| Chłodzenie | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 |
| Wymiary |
328.67 x 137.72 x 59.69 mm |
| Wersja | Box |
| Oznaczenia | |
PNY
Poland