PANTUM KYOCERA 1T02Z7CNL0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Cyjan
Symbol: 100164880
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 727.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100164880
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 727.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 13000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kod OEM | TK-5415C |
| Kompatybilność | TASKalfa PA 4500 ci TASKalfa MA 4500 ci |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 135mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.