PANTUM KYOCERA 1T02Z70NL0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 100164877
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 367.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 100164877
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 367.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kod OEM | TK-5415K |
| Kompatybilność | TASKalfa MA 4500 ci |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 330mm |
| Wysokość | 135mm |
• Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika; utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami.
• Przechowywać z dala od zasięgu dzieci.
• Unikać kontaktu ze skórą i oczami.