Oce Canon 6362B001 kaseta z tonerem 2 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: OCE 1060047449 TDS700
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1504.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OCE 1060047449 TDS700
Dostępność: Mało 11 szt.
Cena: 1504.00
| Specyfikacja | |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Oce |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 2 |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj dostawy | Bliźniaczy pakiet |
| Kompatybilność | Plotwave 750 TDS 750 TDS-700 |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość | 395mm |
| Długość | 195mm |
| Wysokość | 90mm |