OKI OKI Toner 45807116 Black
Symbol: OKI 45807116
Dostępność: Duża dostępność 53 szt.
Cena: 464.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OKI 45807116
Dostępność: Duża dostępność 53 szt.
Cena: 464.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kompatybilność | OKI ES4132, OKI ES4192, OKI ES5112, OKI ES5162 |
| Produktów na palecie | 1 szt. |
| Szerokość | 315mm |
| Długość | 78mm |
| Wysokość | 88mm |