OKI OKI 44469704 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: 44469704
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 525.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 44469704
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 525.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Szary |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Kompatybilność | C310, C330, C331, C510, C530, C511, C531, MC351, MC361, MC352, MC362, MC561, MC562 |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 60mm |
| Długość | 305mm |
| Wysokość | 50mm |