OKI OKI 44315308 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 44315308
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 480.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 44315308
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 480.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 8000 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | OKI |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | C610 |
| Głębokość opakowania | 72 mm |
| Wysokość opakowania | 113 mm |
| Szerokość opakowania | 302 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 510 g |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kolor | Tak |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 305mm |
| Długość | 70mm |
| Wysokość | 110mm |