OKI Lexmark 71B20M0 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 71B20M0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 535.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 71B20M0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 535.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Wydajność (w czerni, ISO/IEC 19798) | 2300 stron(y) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kraj pochodzenia | Meksyk |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2300 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | CX317dn CX417de CS317dn CS417dn |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Wysokość opakowania | 72 mm |
| Szerokość opakowania | 141 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 155mm |
| Długość | 485mm |
| Wysokość | 195mm |
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.