OKI Lexmark 66S2X00 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Symbol: 8360847
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1988.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 8360847
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 1988.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 31000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Lexmark |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | MS631dw MX632adwe MS632dwe |
| Szerokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 140 mm |
| Głębokość opakowania | 315 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,086 g |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 195mm |
| Długość | 485mm |
| Wysokość | 155mm |
• Unikać wdychania pyłu/rozpylonej cieczy.
• Unikać kontaktu z oczami, skórą i odzieżą.
• Produkt wymaga specjalnej utylizacji. Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika.