Noctua Wentylator NOCTUA redux 140mm PWM, montaż na 120mm
Symbol: NF-P14R REDUX1500PWM
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 68.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-P14R REDUX1500PWM
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 68.00
| Specyfikacja | |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Typ mocowania | Śruby |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ łożyska | Self-Stabilising Oil-pressure Bearing (SSO) |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,2 A |
| Zużycie prądu | 2,4 W |
| Napięcie | 12 V |
| Wysokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 25 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1500 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 14 cm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Wentylator |
| Przepływ powietrza | 133,56 m³/h |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 25,8 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Złącze(a) | 4-pin PWM |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 35mm |
| Wysokość | 190mm |