ASUS Wentylator ASUS TUF GAMING TF120 ARGB REVERSE WHITE
Symbol: 90DA00D3-B09000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 71.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA00D3-B09000
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 71.00
| Specyfikacja | |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 28 mm |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,75 mmH2O |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 29 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Maksymalny przepływ powietrza | 76,3 ft³/min |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Typ łożyska | Hydrauliczny |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Szerokość | 150mm |
| Długość | 40mm |
| Wysokość | 125mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu