Noctua Wentylator NOCTUA NF-A9 PWM 92 mm 400-2000 RPM
Symbol: NF-A9 PWM
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 84.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A9 PWM
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 84.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,1 A |
| Napięcie | 12 V |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Głębokość produktu | 92 mm |
| Szerokość produktu | 92 mm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Przepływ powietrza | 78,9 m³/h |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 2,28 mmH2O |
| Prędkość obrotowa (max) | 2000 RPM |
| Model | Wentylator |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,2 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 22,8 dB |
| Poziom hałasu (niska prędkość) | 16,3 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 150000 h |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733080 |
| Szerokość | 215mm |
| Długość | 30mm |
| Wysokość | 150mm |