Noctua Wentylator NOCTUA 40mm 3700-4500 RPM (12,9dbA)
Symbol: NF-A4X10 FLX
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 67.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: NF-A4X10 FLX
Dostępność: Mało 20 szt.
Cena: 67.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Brązowy |
| Kolor produktu | Beżowy |
| Napięcie | 12 V |
| Maksymalne natężenie prądu | 0,05 A |
| Wysokość produktu | 10 mm |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Przepływ powietrza | 8,2 m³/h |
| Prędkość obrotowa (max) | 4500 RPM |
| Model | Wentylator |
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 20mm |
| Wysokość | 110mm |