No name Zestaw do kopiowania Utax CK-5510Y żółty gelb (1T02R4AUT0)
Symbol: 3393181
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 495.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3393181
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 495.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CK-5510Y |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kompatybilność | Utax CK-5510, 300CI |
| Szerokość | 90mm |
| Długość | 450mm |
| Wysokość | 72mm |