No name Zestaw do kopiowania Utax CK-5510K CK5510K (1T02R40UT0)
Symbol: 1T02R40UT0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 303.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02R40UT0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 303.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | CK-5510K |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kompatybilność | Utax CK-5510, 300CI |
| Szerokość | 98mm |
| Długość | 455mm |
| Wysokość | 87mm |