Activejet Activejet ATH-149N Toner (zamiennik HP 149A HP149A W1490A; Supreme; 2900 stron; czarny)
Symbol: ATH-149N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 224.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ATH-149N
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 224.00
| Specyfikacja | |
| Toner z Chipem | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2900 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | HP 149A HP149A W1490A |
| Zastępuje | HP 149A W1490A |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kompatybilność | LaserJet Pro: 4002dn, 4002dw, MFP 4102fdw, MFP 4102fdn, MFP 4102dw. |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Opis blokowy | Activejet Toner |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wersja | Supreme |
| Funkcje techniczne | Toner z chipem |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Szerokość | 355mm |
| Długość | 120mm |
| Wysokość | 170mm |
• Nie wdychać pyłu tonera.
• Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych.
• Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem.