No name Zestaw Drucker do drukarki Utax PK-5017M PK5017M magenta
Symbol: 1T02TVBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 562.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02TVBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 26 szt.
Cena: 562.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kod OEM | PK5017M |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Triumph-Adler PC3062DN, PC3062iMFP, PC3066iMFP Utax P C 3062 DN, C 3062 i MFP, C 3066 i MFP |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 115mm |
| Długość | 315mm |
| Wysokość | 140mm |