No name Xerox 006R04634 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Purpurowy
Symbol: 006R04634
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1173.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 006R04634
Dostępność: Mało 12 szt.
Cena: 1173.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Xerox |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | VersaLink C620 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 260mm |
| Długość | 480mm |
| Wysokość | 190mm |