No name XPG MAESTRO PLUS 62DA Procesor Chłodnica powietrza 12 cm Czarny
Symbol: 569582
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 234.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 569582
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 234.00
| Specyfikacja | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Typ złącza LED | 3-pin |
| Liczba łopatek wentylatora | 9 |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Ilość ciepłowodów | 4 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Napięcie LED | 5 V |
| Pobór mocy wentylatora | 3 W |
| Termiczny układ zasilania (TDP) | 220 W |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 126 mm |
| Przeznaczenie | Procesor |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 1,39 mmH2O |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1800 RPM |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Obsługiwane gniazda procesora | Socket AM4 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1851 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1200 (Socket H5) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1700 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1151 (Socket H4) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM3 |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1155 (Socket H2) |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1156 (Socket H) |
| Obsługiwane gniazda procesora | Gniazdo AM5 |
| Maksymalny przepływ powietrza | 63,62 ft³/min |
| Minimalna prędkość wentylatora | 800 RPM |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 21,19 dB |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 70000 h |
| Szerokość | 197mm |
| Długość | 235mm |
| Wysokość | 170mm |