No name Toner do drukarek Utax modeli P 5030DN i P6030DN
Symbol: 1618663
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 523.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1618663
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 523.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Utax P5030DN/P6030DN |
| Szerokość | 130mm |
| Długość | 332mm |
| Wysokość | 175mm |