No name Toner Utax PK-3011 PK3011 (1T02T80UT0)
Symbol: 1T02T80UT0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 464.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02T80UT0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 464.00
| Specyfikacja | |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 15500 stron(y) |
| Kod OEM | PK3011 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wbudowany zespół bębna | Nie |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność | Triumph-Adler P5031DN, P5531DN, P5532DN, P5536iMFP, P6031DN, P6033DN Utax P 5031 DN, 5032 DN, 5531 DN, 5532 DN, 5536 i MFP, 6031 DN, 6033 DN, 6036 i MFP, 6038 i MFP |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 335mm |
| Wysokość | 120mm |