No name Toner Utax CK-8515 CK8515 Purpurowy (1T02NHBUT0)
Symbol: 3384731
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 849.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 3384731
Dostępność: Mało 18 szt.
Cena: 849.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Triumph-Adler |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 30000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kompatybilność | 7006 ci |
| Szerokość | 110mm |
| Długość | 603mm |
| Wysokość | 152mm |