No name Toner Utax CK-8514M CK8514M Purpurowy (1T02NDBUT1) (1T02NDBUT0)
Symbol: 1T02NDBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 506.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02NDBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 25 szt.
Cena: 506.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 30000 stron(y) |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kompatybilność | 5006/6006ci |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 75mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 65mm |