No name Toner Utax CK-8514C CK8514C cyjan
Symbol: 1T02NDCUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 506.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02NDCUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 506.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 20000 stron(y) |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | 6006ci/5006ci |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 70mm |
| Długość | 626mm |
| Wysokość | 75mm |