No name Toner Utax CK-8512 Purpurowy (1T02RLBUT1)
Symbol: 1T02RLBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 497.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02RLBUT0
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 497.00
| Specyfikacja | |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 15000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Kod OEM | CK-8512M |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kompatybilność | Utax 3206CI |
| Szerokość | 65mm |
| Długość | 630mm |
| Wysokość | 75mm |