No name Toner Utax CK-8511 CK8511 Błękitny (1T02L7CUT1)
Symbol: 1T02L7CUT0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 438.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02L7CUT0
Dostępność: Mało 19 szt.
Cena: 438.00
| Specyfikacja | |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Triumph-Adler |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność | 2506 Ci |
| Szerokość | 83mm |
| Długość | 627mm |
| Wysokość | 83mm |