No name Toner Utax CK-7514 Zestaw do kopiowania (1T02NK0UT0)
Symbol: 1T02NK0UT0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 439.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02NK0UT0
Dostępność: Średnia dostępność 28 szt.
Cena: 439.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 35000 stron(y) |
| Kompatybilność | 4056I, 5056I, 6056I |
| Szerokość | 85mm |
| Długość | 625mm |
| Wysokość | 80mm |