No name Toner Utax CK-5515K CK5515K (1T02ZL0UT0)
Symbol: 1T02ZL0UT0
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 281.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1T02ZL0UT0
Dostępność: Mało 16 szt.
Cena: 281.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Utax |
| Kod OEM | ck-5515K |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 17000 stron(y) |
| Kompatybilność | 357ci |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 140mm |
| Długość | 325mm |
| Wysokość | 125mm |