No name Toner Canon CRG-053H Black 2197C001
Symbol: 2197C001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 792.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2197C001
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 792.00
| Specyfikacja | |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | Canon |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Kompatybilność | LBP853Ci / 863Ci |
| Szerokość | 120mm |
| Długość | 365mm |
| Wysokość | 110mm |