No name RealPower 284513 konwerter szeregowy/repeater/izolator USB 2.0 RS-232 Czarny
Symbol: 284513
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1188.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 284513
Dostępność: Mało 7 szt.
Cena: 1188.00
| Specyfikacja | |
| Szybkość transmisji | 921,6 Kbit/s |
| Bit parzystości | Even |
| Bit parzystości | Nie |
| Bit parzystości | Mark |
| Bit parzystości | Nieparzyste |
| Bit parzystości | Przestrzeń kosmiczna |
| Rodzaj złącza | Złącze męskie / złącze żeńskie |
| Zestaw układów | FTDI |
| Ilość bitów danych | 7 |
| Ilość bitów danych | 8 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ montażu | Rack |
| Interfejs hosta | USB 2.0 |
| Szeregowe porty komunikacyjne | 8 |
| Interfejs wyjściowy | RS-232 |
| Bity stopu | 1 |
| Bity stopu | 2 |
| Sygnały złącza RS-232 | DCD |
| Sygnały złącza RS-232 | DSR |
| Sygnały złącza RS-232 | RTRS |
| Sygnały złącza RS-232 | TXD |
| Sygnały złącza RS-232 | CTS |
| Sygnały złącza RS-232 | DTR |
| Sygnały złącza RS-232 | GND |
| Sygnały złącza RS-232 | RXD |
| Sygnały złącza RS-232 | RI |
| Napięcie | 9 - 35 V |
| Napięcie pracy | 5 V |
| Szerokość | 200mm |
| Długość | 800mm |
| Wysokość | 600mm |