ASUS Bezel Asus Front Panel 90SK0000-MPIAN0
Symbol: 90SK0000-MPIAN0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 781.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90SK0000-MPIAN0
Dostępność: Mało 2 szt.
Cena: 781.00
| Specyfikacja | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 495 mm |
| Szerokość | 495mm |
| Długość | 50mm |
| Wysokość | 110mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu