No name Rain Design mStand360 - drehbarer Aluminium Stand für MacBooks Notebooks bis 15 zoll Podstawka na notebooka Czarny 38,1 cm (15")
Symbol: 7295386
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 228.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7295386
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 228.00
| Specyfikacja | |
| Wysuwana podkładka pod mysz | Nie |
| Maksymalny kompatybilny rozmiar ekranu | 38,1 cm (15") |
| Minimalna zgodność wielkości ekranu notebooka | 30,5 cm (12") |
| Typ produktu | Podstawka na notebooka |
| Maksymalna kompatybilność ekranu notebooka | 38,1 cm (15") |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 1 |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zasilane przez USB | Nie |
| Zgodny z Mac | Tak |
| USB | Nie |
| Połączenie z pc (personal computer) | Nie |
| Regulowana głębokość | Nie |
| Możliwość złożenia | Nie |
| Oś obrotu | Nie |
| Obracanie | Tak |
| Regulowany | Nie |
| Kąt obrotu | 360° |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Standard VESA | Nie |
| Zasilanie USB | Nie |
| Wbudowany USB hub | Nie |
| Port USB | Nie |
| Szerokość | 261mm |
| Długość | 269mm |
| Wysokość | 170mm |