ASUS ASUS Prime MR120 Fan ARGB Reverse Black 3in1 Obudowa komputera Wentylator 12 cm Czarny 3 szt.
Symbol: 90DA00L0-B09020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 209.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA00L0-B09020
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 209.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Napięcie rozruchu | 6 V |
| Natężenie wentylatora | 12 V |
| Prąd wentylatora | 0,18 A |
| Waga produktu | 537 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 660 g |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 28 x 120 mm |
| Wysokość opakowania | 171 mm |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Głębokość opakowania | 93 mm |
| Maksymalny przepływ powietrza | 58 ft³/min |
| Maksymalne ciśnienie powietrza | 1,38 mmH2O |
| Model | Wentylator |
| Poziom hałasu wentylatora (max) | 23 dB |
| Typ łożyska | Łożysko tulejowe |
| Ilość sztuk | 3 |
| Prędkość obrotowa (max) | 1600 RPM |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 23 dB |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Szerokość | 175mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 125mm |
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu