ASUS Wentylator ASUS TF120 TUF GAMING ARGB WHITE 3IN1
Symbol: 90DA0033-B09030
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 178.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 90DA0033-B09030
Dostępność: Mało 15 szt.
Cena: 178.00
| Specyfikacja | |
| Kolor podświetlenia | Niebieski |
| Kolor podświetlenia | Czerwony |
| Kolor podświetlenia | Zielony |
| Liczba łopatek wentylatora | 7 |
| Sterownik wentylatora | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Natężenie wentylatora | 13,2 V |
| Napięcie znamionowe | 13,2 V |
| Napięcie rozruchu | 5 V |
| Pobór mocy wentylatora | 2,88 W |
| Prąd wentylatora | 0,24 A |
| Głębokość opakowania | 125 mm |
| Wysokość produktu | 25 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 670 g |
| Szerokość opakowania | 172 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Ilość sztuk | 3 |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Prędkość obrotowa (max) | 1900 RPM |
| Maksymalny przepływ powietrza | 76 ft³/min |
| Maksymalna prędkość wentylatora | 1900 RPM |
| Przeznaczenie | Obudowa komputera |
| Model | Chłodnica powietrza |
| Prędkość obrotowa (min) | 250 RPM |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 29 dB |
| Minimalna prędkość wentylatora | 250 RPM |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Szerokość | 125mm |
| Długość | 95mm |
| Wysokość | 175mm |
• Upewnij się, że urządzenie jest odłączone od zasilania przed jakąkolwiek konserwacją.
• Nie używaj produktu w wilgotnych lub mokrych miejscach.
• Przechowuj z dala od dzieci.
ASUSTeK Computer Inc.
1F.,No.15,Llde Rd.,Beitou Dist
112 Taipei City
Taiwan
www.asus.com/support/product/contactus/services/qu