No name Oplite Cockpit GTR S8 Infinity Kokpit wyścigowy
Symbol: 496509
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3125.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 496509
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 3125.00
| Specyfikacja | |
| Maksymalna wysokość użytkownika | 210 cm |
| Minimalna wysokość użytkownika | 150 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Typ produktu | Kokpit wyścigowy |
| Materiały | Stal |
| Pochylenie tacki na pedały | 30° |
| Pochylenie siedziska | 6° |
| Obsługiwane produkty | Thrustmaster, Turtle beach®, Logitech, Moza and Fanatec steering wheels and pedals |
| Głębokość produktu | 970 mm |
| Waga produktu | 36,9 kg |
| Wysokość produktu | 620 mm |
| Szerokość opakowania | 630 mm |
| Wysokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 40 kg |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Głębokość opakowania | 965 mm |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kod towaru | 9401710000 |
| Szerokość | 735mm |
| Długość | 405mm |
| Wysokość | 255mm |