COUGAR COUGAR CGR-DFF-GLB Fotel dla gracza Wyściełane siedzisko tapicerowane Czarny, Złoto
Symbol: 547065
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2213.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 547065
Dostępność: Średnia dostępność 30 szt.
Cena: 2213.00
| Specyfikacja | |
| Średnica koła | 7,5 cm |
| Typ oparcia | Oparcie tapicerowane |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ regulacji podłokietnika | Podłokietnik 4D |
| Materiał podstawy | Metal |
| Typ podłokietnika | Podłokietnik twardy |
| Typ siedziska | Wyściełane siedzisko tapicerowane |
| Kolor oparcia | Czarny |
| Kolor oparcia | Złoto |
| Kolor siedziska | Złoto |
| Kolor siedziska | Czarny |
| Klasa windy gazowej | 4 |
| Regulowane oparcie | Tak |
| Regulacja wysokości | 1 cm |
| Pokrywa | Tkanina |
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Materiał siedziska | Tkanina |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Typ produktu | Fotel dla gracza |
| Podłokietnik | Tak |
| Kolor podstawowy | Czarny |
| Waga produktu | 25,2 kg |
| Głębokość siedziska | 47 cm |
| Szerokość podpórki pod plecy | 59 cm |
| Szerokość podłokietnika | 9 cm |
| Wysokość (max.) | 136,5 cm |
| Szerokość produktu | 770 mm |
| Wysokość siedziska (maks.) | 54,5 cm |
| Szerokość siedziska | 40 cm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
| Wysokość (min) | 129 cm |
| Grubość siedziska | 14 cm |
| Wysokość podpórki pod plecy | 86 cm |
| Wysokość siedziska (min.) | 47 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 29,1 kg |
| Głębokość opakowania | 890 mm |
| Szerokość opakowania | 660 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Funkcja kołysania | Tak |
| Regulowana wysokość fotela | Tak |
| Zagłówek | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | 9401390000 |
| Szerokość | 360mm |
| Długość | 860mm |
| Wysokość | 690mm |