No name Oce 1070038731 kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Żółty
Symbol: OCE 1070038731
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1479.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: OCE 1070038731
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 1479.00
| Specyfikacja | |
| Kompatybilność z marką | Oce |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | ColorWave 500 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Szerokość | 160mm |
| Długość | 75mm |
| Wysokość | 240mm |