No name Monitor JAPANNEXT 139,7cm 16:9 3x HDMI UHD JN-IPS550UHD60F
Symbol: 560204
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3595.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 560204
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 3595.00
| Specyfikacja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pobór mocy | 69 W |
| Typ zasilacza | Internal |
| Pobór mocy (max) | 150 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | G |
| Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin | 84 kWh |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 81 kWh |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 771 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 210 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 1226 mm |
| Waga (z podstawą) | 11,8 kg |
| Zakres wilgotności względnej | 30 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 40 °C |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Głębokość opakowania | 122 mm |
| Szerokość opakowania | 1308 mm |
| Wysokość opakowania | 807 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15 kg |
| Podstawa dołączona | Tak |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 139,7 cm |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Obsługa High Dynamic Range (HDR) | Tak |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 290 cd/m² |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Typ matrycy | IPS |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Nie |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Standard VESA | Tak |
| Kensington Lock | Nie |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| HDMI | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| HDCP | Tak |
| Okres gwarancji | 3 lat(a) |
| Szerokość | 145mm |
| Długość | 420mm |
| Wysokość | 320mm |