No name KMP MULTIPACK B-T58V kaseta z tonerem 4 szt. Zamiennik Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 1248,3005
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 869.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 1248,3005
Dostępność: Mało 6 szt.
Cena: 869.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | TN242BK, TN246C, TN246M, TN246Y |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 3 |
| Ilość sztuk | 4 |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Brother |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2200 stron(y) |
| Kompatybilność | Brother DCP 9022 CDW Brother HL 3142 CW Brother HL 3152 CDW Brother HL 3172 CDW Brother MFC 9142 CDN Brother MFC 9332 CDW Brother MFC 9342 CDW Brother DCP 9017 CDW |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |