No name KMP H-T238A kaseta z tonerem 1 szt. Czarny
Symbol: 2540,4
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 455.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 2540,4
Dostępność: Mało 10 szt.
Cena: 455.00
| Specyfikacja | |
| Kod OEM | CF287A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność | Laserjet Enterprise M506dn, M506x Laserjet Enterprise MFP M527dn, MFP M527f Laserjet Enterprise Flow MFP M527c Laserjet Pro M501dn, M501n |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |