No name KMP 2934,0000 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Czarny
Symbol: 581564
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 281.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 581564
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 281.00
| Specyfikacja | |
| Zastępuje | TK3300 (1T0C100NL0) |
| Rodzaj naboju z atramentem | High (L) Yield |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 14500 stron(y) |
| Model | Zamiennik |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość kaset z czarnym tonerem | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |