No name KMP 2911,3030 kaseta z tonerem 3 szt. Zamiennik Cyjan, Purpurowy, Żółty
Symbol: 7547595
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 639.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 7547595
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 639.00
| Specyfikacja | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 6600 stron(y) |
| Ilość sztuk | 3 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Zastępuje | Kyocera TK5230C (1T02R9CNL0), Kyocera TK5230M (1T02R9BNL0), Kyocera TK5230Y (1T02R9ANL0) |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | Kyocera |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 3 |
| Kompatybilność | Ecosys M 5521 cdn, Ecosys M 5521 cdw, Ecosys P 5021, Ecosys P 5021 Series, Ecosys P 5021 cdn, Ecosys P 5021 cdw |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |