No name KMP 2558,3009 kaseta z tonerem 1 szt. Zamiennik Żółty
Symbol: 581551
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 302.00
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: 581551
Dostępność: Mało 5 szt.
Cena: 302.00
| Specyfikacja | |
| Ilość kaset z kolorowym tonerem | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zastępuje | 207X (W2212X) |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2450 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Model | Zamiennik |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Szerokość | 44mm |
| Długość | 292mm |
| Wysokość | 195mm |